Rodiče s dětmi

Skřítci – programy pro rodiče s dětmi

Dopolední programy od 1,5 do 3 let v doprovodu maminky nebo tatínka. Zpíváme, hrajeme na rytmické nástroje, tvoříme a poznáváme přírodu.

Program je na pozemku Lesního dětského klubu Bažinka, krátké vycházky do blízkého okolí. V případě deště nebo velké zimy využijeme teepee, kde si můžeme rozdělat oheň.

V zimě se Skřítci konají jednou za dva týdny – 15.1., 29.1, 12.2., 26.2. V případě zájmu kontaktujte lektorku a budete dostávat předem email s připomenutím. Na každé dopoledne je potřeba se nahlásit.

Těšíme se na vás.

S sebou dobré oblečení a boty, radši i gumáčky do pohotovosti – někdy bývá mokrá tráva, svačinu, pití, pláštěnku podle počasí a dobrou náladu. Rodičům také doporučujeme oblečení „do terénu“. Občas je potřeba vzít si nějaké pomůcky či materiál, který ohlásíme e-mailem přihlášeným maminkám/tatínkům.

Cena  60 Kč – platí se na místě, jen za dopoledne, kterého se účastníte

Máte-li zájem se zúčastnit, přihlašte se lektorce Markétě Dvořákové:

kontakt: marketak@email.cz, 605854157

Představení lektorky – Markéta Dvořáková
„Zkušenost je nejlepší učitel..“
Příroda, děti, lidé, vzdělávání, prožitek, hledání vztahu k přírodě i sobě samé, práce s lidmi i mezi lidmi jsou tím, co se prolíná mým dosavadním životem. 
Jsem máma Marianky a Matěje. Jsme často a rádi venku, v přírodě, doma i na cestách. 
Zajímám se také o to, jak skloubit osobní, rodinný i pracovní život. 
Program Bobříci je pořádán spolkem Rozvišť, z.s. a je součástí našeho projektu S rodinou do přírody 2018, který finančně podpořil Olomoucký kraj.