Rodiče s dětmi – Skřítci

Skřítci – programy pro rodiče s dětmi

Dopolední programy od 1,5 do 3 let v doprovodu maminky nebo tatínka. Zpíváme, hrajeme na rytmické nástroje, tvoříme a poznáváme přírodu.

Program je na pozemku Lesního dětského klubu Bažinka, krátké vycházky do blízkého okolí. V případě deště nebo velké zimy využijeme teepee, kde si můžeme rozdělat oheň.

Skřítci se schází ve školním roce každé úterý od 9.30 – 11.30

S sebou dobré oblečení a boty, radši i gumáčky do pohotovosti – někdy bývá mokrá tráva, svačinu, pití, pláštěnku podle počasí a dobrou náladu. Rodičům také doporučujeme oblečení „do terénu“. Občas je potřeba vzít si nějaké pomůcky či materiál, který ohlásíme e-mailem přihlášeným maminkám/tatínkům.

Cena: 70 Kč – platí se na místě, jen za dopoledne, kterého se účastníte

kontakty: janca.holubova@gmail.com, jana.marie.navratil@gmail.com

Skřítci o prázdninách

9. července a 6. srpna 2019

od 9 do 11 hod.
Setkání jsou určena jak pro děti Skřítkovské, tak i pro starší sourozence či nové kamarády, zkrátka pro všechny malé i velké dobrodruhy. Cena 70Kč za celou rodinu.
Program bude připravený s ohledem na počet a věkové složení dětí, rovněž přizpůsoben počasí. Něco si zazpíváme, zahrajeme, vyrobíme, určitě ale bude prostor i pro volnou hru dětí a snad i chvilka klidu na kafíčko pro maminky a tatínky. Pro děti bude připraveno drobné ovocné občerstvení. 
Zájemci hlaste se na janca.holubova@gmail.com

Těšíme se na vás.

Program Skřítci je pořádán spolkem Rozvišť, z.s. a je součástí našeho projektu
S rodinou do přírody 2019, který opakovaně podpořuje Olomoucký kraj v rámci dotací na prorodinné aktivity.