Kroužek lesního dobrodružství

pro děti 1.-5. tříd

Vydej se s námi do přírody. Venku se pořád něco děje.

Kroužek je zaměřený na hry a aktivity v přírodě, radost z objevování a poznávání, rozvíjení pohybových a tábornických dovedností, tvořivosti a sebedůvěry. Přírodu považujeme za ideální prostředí pro zdravý rozvoj dítěte.

Inspirováno ligou lesní moudrosti (woodcraft) a filozofií lesních mateřských škol a lesních družin.

Děti vyzvedáváme v Základní škole Horka nad Moravou. Začínáme od října 2018. Na vyzvedávání dětí spolupracujeme se školní družinou ZŠ.

kdy: čtvrtek 13 – 16 hod (14-17 hod)*

*V době plaveckého kurzu (2. a 3 třída) začínáme v 13.50 – po návratu dětí z plavání a po obědě, kroužek pak trvá do 17hod, s příchodem zimy a tmy je možné, že bude kroužek kratší, podle zájmu dětí a rodičů.

Od druhého pololetí je možné přidat i docházku v pátek, zájemce prosíme o včasné přihlášení – nejlépe do prosince 2018.

místo: areál Domu Přírody Litovelského Pomoraví
cena: 300 Kč/měsíc při docházce jeden den v týdnu (čt nebo pá)
600 Kč/měsíc při docházce dva dny v týdnu – čtvrtek i pátek

Bližší informace a rezervace míst:
Jacob Mílek, tel.: 774 307 498
Spolek Rozvišť, z.s.

Představení lektora:

Jacob Milek studuje učitelství přírodopisu a matematiky na Pdf UP. Svůj volný čas tráví aktivně a v přírodě. Rád chodí na slackline, jongluje, leze, chodí do hor nebo jen tak na vandry. Již sedm let dělá instruktora lyžování, v létě vedoucího na dětských táborech a od podzimu 2017 animátora školních pobytů zaměřených na ekologickou výchovu v Alcedu – středisku volného času Vsetín. Na podzim 2018 začíní tříleté vzdělávání waldorfský učitel.